fbpx
MENU

Ada i Konrad – Sesja na Dachu

Sesja na dachu w Warszawie

Bardzo chcieliśmy aby sesja Ady i Konrada była inna i niepowtarzalna. Takie postawiliśmy sobie wyzwanie i nie ukrywamy trochę trudu nam to sprawiło.
Wyznacznikiem były miejskie klimaty, ale co nowego wymyślić, w jakie inne miejsce niż dotychczas się udać.

Też tak macie, że dobre pomysły spadają na was niespodziewanie ? Podczas porannej kawy na balkonie rozmyślaliśmy nad miejscem i nagle na wysokości trzeciego piętra naszego mieszkania, gdy spoglądaliśmy na sąsiedni blok, pojawił się w naszych głowach pomysł – Sesja na Dachu! Coś nowego, coś co dotąd nie robiliśmy.
Szybka wiadomość do Ady, która bardzo zaskoczona i pełna radości podzieliła naszą chęć zrealizowania zdjęć w takim miejscu.

Po kilku godzinach spędzonych w internecie udało nam się zlokalizować fajne miejsce w Warszawie.
Już kiedyś wspominaliśmy przy okazji wpisu z sesji w Kawkowie, że wstawanie o bardzo wczesnym poranku, nie należy do wielkich przyjemności, ale zawsze w głowie pojawia się wewnętrzny głos – ” będzie warto!” i naprawdę było.

Ten dzień przywitaliśmy razem z Adą i Konradem na jednym z Warszawskich dachów.
Wśród budzącego się do życia miasta, byli oni. Zwariowana i mega pozytywna para kochających się ludzi, którzy niebawem w gronie najbliższych będą ślubować sobie miłość.

Nie przedłużając zapraszamy do oglądania !

Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu Sesja na Dachu

CLOSE