fbpx
MENU

Avangarda Różan Wesele

Avangarda Różan Wesele

Wesele i ślub, te najważniejsze i najbardziej wzruszające momenty w życiu, potrzebują odpowiedniej oprawy. Z kolei wspomnienia są najpiękniejsze, jeśli współgrają z marzeniami młodych. Hotel Avangarda w Różanie znany jest z tego, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej pary, więc i tym razem nie zawiódł pokładanych w nim nadziei.

Pewnego razu we Włoszech, czyli jak to się zaczęło

Zanim więc znajdziemy się w hotelu Avangarda (Różan usytuowany jest 100 km od Warszawy), by podziwiać zorganizowane tam wesele, wyobraźmy sobie scenariusz rodem z amerykańskiej komedii romantycznej…

On, młody student z Krakowa, pracuje w hotelu we Włoszech. Ona, radosna i spontaniczna dziewczyna pochodząca z małej miejscowości w województwie mazowieckim, przyjeżdża w to samo miejsce jako opiekun wycieczki z Polski. Fotograf ślubny patrzy na świat obrazami, więc my widzimy to tak: zbliżenie i zwolnione tempo, gdy zauważają się po raz pierwszy…

Miłość musiała jednak jeszcze trochę zaczekać. Po zakończonym turnusie ich drogi rozeszły się na rok. Szczęśliwie los sprawił, że spotkali się ponownie, podczas kolejnego pobytu Magdy w Rimini. Tym razem Filip na koniec pobytu Magdy wręczył jej list. A dwa tygodnie później przyleciał do Polski na spotkanie z przyszłą narzeczoną. Życie lubi pisać piękne i romantyczne scenariusze.

Sesja narzeczeńska

Dzień ślubu Magdy i Filipa, to nasze drugie fotograficzne spotkanie. Kilka miesięcy wcześniej, korzystając ze słonecznej wiosennej pogody, wybraliśmy się na leśny spacer. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć efektów z sesji, serdecznie zapraszamy tutaj. Zdjęcia idealnie wpasowały się w początek historii dnia ślubu. Magda i Filip poszli jeszcze o krok dalej. Wykorzystali wywołane zdjęcia z sesji jako prezent dla swoich rodziców.

W rajskim ogrodzie, czyli niezwykły „first look”

Magda i Filip na swoje przyjęcie wybrali miejsce pełne klasy i elegancji, ale przy tym pozbawione przesadnej pompy i sztuczności: hotel Avangarda w miejscowości Różan. Poprawiny z kolei odbyły się w rodzinnej miejscowości panny młodej w specjalnie na tę okazję odremontowanej stodole.

Niczym biblijni Adam i Ewa zakochani swoją wspólną podróż rozpoczęli w ogrodzie. To tam, w rodzinnym ogrodzie Magdy, Filip ujrzał ukochaną po raz pierwszy w ślubnej kreacji. Fotograf ślubny jest naprawdę uprzywilejowany. Skoro może uczestniczyć w tak wyjątkowych momentach, do jakich należy „first look”. Suknię ślubną można by określić mianem rozważnej i romantycznej. Natomiast bukiet ślubny był ogromny i bogato zdobiony. Kwiaty, które zostały użyte w bukiecie, to białe róże — wykorzystano je także do dekoracji sali w hotelu. Różan zdaje się wymusza róże już swoją nazwą, prawda?

Plener w dniu ślubu

Po pierwszym spotkaniu przyszłych małżonków mieliśmy jeszcze sporo czasu do wyjazdu na ślub. Nie mogliśmy zmarnować takiej okazji i zrealizowaliśmy krótką sesję plenerową jeszcze przed ślubem. Mieliśmy do tego idealne miejsca. Pierwszym z nich był las, który rodzice Magdy zasadzili, gdy była jeszcze mała. Drugim miejscem była odnowiona stodoła. Wszystko to w odległości kilku większych kroków od domu Panny Młodej. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych okoliczności na zrobienie krótkiej sesji.

Avangarda Różan wesele w rytmie salsy

Ślub odbył się w kościele św. Stanislawa w Sieluniu. Panna młoda wzbogaciła swój strój o długi ozdobny welon, który dodał jej dostojności, nie ujmując przy tym delikatności. Na uroczystości oprócz rodziny zgromadzili się liczni przyjaciele pary młodej. Atmosfera była swobodna i ciepła — zupełnie jak relacja Magdy i Filipa.

Po nabożeństwie goście zostali zaproszeni do sali weselnej w hotelu Avangarda Różan. Wesele zaskoczyło wszystkich niesamowitą energią, która płynęła od tej wyjątkowej pary. Co wzbudziło największy aplauz? Pierwszy taniec w rytmie salsy kubańskiej! Na zdjęciach widać, jak udało się zaangażować do zabawy wszystkich gości.

A na koniec pewna ciekawostka. Fotograf ślubny (Warszawa i okolice, czekamy na Was!) wie bowiem wszystko. Państwo młodzi poznali się we Włoszech, ale za to w podróż poślubną wybrali się … na Kubę! Czy macie jeszcze wątpliwości, że ta para jest niezwykła?

Sala Weselna: Avangarda Różan
Dj: MJ Events

avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan weseleavangarda różan weseleavangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan weseleavangarda różan weseleavangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan weseleavangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan weseleavangarda różan wesele

avangarda różan weseleavangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele avangarda różan wesele

Avangarda Różan to fantastyczne miejsce na wesele. Dziękujemy za obejrzenie naszych zdjęć. Jeżeli chcielibyście zobaczyć inne nasze prace zapraszamy na bloga.

CLOSE