fbpx
MENU

Kinga i Łukasz – Hotel Mazurkas

Kinga i Łukasz – Hotel Mazurkas

Kochamy swoją pracę, takim stwierdzeniem chcielibyśmy rozpocząć dzisiejszy wpis.
Dzięki fotografii ślubnej mamy możliwość tworzyć wspaniałe historie dla naszych par i ich najbliższych, to wielki zaszczyt.
Ogromną przyjemnością jest patrzeć jak dwoje ludzi jest w sobie tak bardzo zakochanych i towarzyszyć im podczas rozpoczynania  nowego rozdziału w życiu.
Taką możliwość daje nam fotografia, a dzień ślubu Kingi i Łukasza jeszcze bardziej uświadomił nas, że wybraliśmy dobrą drogę. Uczucie jakim darzą się, nie jesteśmy wstanie opisać słowami.

Wszystko tego dnia było przygotowane idealnie, a atmosfera jaką stworzyli najbliżsi Kingi i Łukasza sprawiła że kolejny raz poczuliśmy się jak członkowie tej wielkiej wspaniałej rodziny.
Wiele razy zdarzało nam się wzruszyć podczas ślubu, ale tego dnia ukrycie naszych emocji było naprawdę trudne. Wszystko to za sprawą pięknego kazania, spojrzeń i miłości między Młodą Parą.

Hotel Mazurkas, w którym odbyło się przyjecie weselne był przygotowany perfekcyjnie, wszechobecne dzieła artystyczne zjawiskowo dodawały kunsztu temu miejscu.
Radość, energia i spontaniczność, takimi trzema słowami możemy w skrócie opisać wesele. Parkiet  dosłownie płonął od samego początku zabawy, tacy goście to wielki skarb.

Dziękujemy raz jeszcze, że mogliśmy w tym dniu być z Wami !

Suknia: Tom Sebastien 
Dekoracje ślubne w Kościele: Floratoria
Dekoracje sali: Bella Fiori
Dj: Trio z Rio
Sala: Hotel Mazurkas

Jeżeli chcecie zobaczyć nasze inne prace, zapraszamy na bloga.

CLOSE