fbpx
MENU

Martyna i Damian – Kawkowo

Plener Ślubny – Kawkowo

Bardzo lubimy odwiedzać nowe i przede wszystkim wyjątkowe miejsca. Tym razem udaliśmy się na malowniczą Warmię, gdzie zawitaliśmy do Kawkowa.

Urokliwa okolica, otoczona wieloma łąkami i jeziorami. W tym własnie miejscu Martyna i Damian zapragnęli zrealizować sesję o wschodzie słońca.
Piękne poranne światło unoszącego się słońca, zrekompensowało bardzo wczesną pobudkę. Nasze łóżko dość stanowczo przekonywało, aby zostać i kontynuować sen.
Szybka kawa, lekkie śniadanie i myśl o tej magicznej Warmińskiej wsi, dosyć szybko oddaliło nieskuteczne próby przywołania z powrotem do łóżka.
Fantastyczne promienie wschodzącego słońca dopełniały uczucie, emocje i przede wszystkim bliskość między Martyną i Damianem.

To był przemiły wypad z rewelacyjną Parą o ogromnym zaangażowaniu w sesję.
Jakże wielką radością i dumą, była dla nas informacje, że zdjęcie z sesji zostało docenione i wyróżnione przez stronę LOOKSLIKEFILM. Trafiają tam prace najlepszych fotografów z całego świata.

Nie przedłużając, zapraszamy Was do oglądania !

Wianek: Agawa
Miejsce: Kawkowo
Suknia: Madonna

wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowowesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo wesele kawkowo
Jeżeli chcecie zobaczyć nasze inne prace, zapraszamy na bloga.

CLOSE