fbpx
MENU

Karolina i Marek – Plener Ślubny w Bieszczadach

Plener Ślubny w Bieszczadach

Kochamy nasze polskie góry. Zawsze gdy mamy trochę czasu bez zbędnego myślenia, pakujemy się i jedziemy w Tatry. Chyba to pierwsze zauroczenie nimi sprawiło, że nigdy nie skierowaliśmy naszego kierunku w Bieszczady. Pomimo że ogromnie chcieliśmy poznać na własnej skórze ich piękno. Jednak fotografia ślubna nie przestaje nas zaskakiwać. Dzięki marzeniu Karoliny i Marka którym były zdjęcia ślubne w Bieszczadach, mogliśmy wreszcie tam trafić.

Tych dwoje pozytywnie szalonych ludzi mogliście już zobaczyć na naszym blogu dwukrotnie. Podczas sesji w  Soho Factory oraz z dnia ich fantastycznego ślubu. Mieliście możliwość dowiedzieć się tam, że Marek również jest fotografem. Jest dla nas ogromnym zaszczytem, że możemy dla niego uwiecznić tyle wspaniałych etapów jego życia.

Wyjazd w Bieszczady

Sesja miała odbyć się na Połoninie Wetlińskiej podczas  zachodu słońca. Jednak złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że naszej parze nie udało się dotrzeć planowanego dnia na plener ślubny, przed porą która pozwoliłaby nam dotrzeć na szczyt.

Bardzo lubimy stwierdzenie, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Tego dnia zachód słońca był kiepski. Opowiadało za to pochmurna pogoda, przez co sesja nie miałaby takiego efektu, o który całej naszej czwórce chodziło.

Szybka zmiana planu i decyzja, że robimy plener ślubny o wschodzie. Nagle jednak pojawiła się myśl, że przecież będziemy ruszać o bardzo wczesnej porze, gdzie będzie ciemno. Oczywiście musiał mi się przypomnieć film ”Zjawa” i dość nie przyjemne spotkanie głównego bohatera z niedźwiedziem. Nie trzeba być znawcą fauny, aby mieć świadomość, że w Bieszczadach, znajdują się te pięknie zwierzęta.

Dobra, ale nie ma co tchórzyć, najlepiej zapytać u źródła czy taka sesja jest bezpieczna. Gospodarz pensjonatu,gdzie spędzaliśmy pobyt okazał się ratownikiem GOPR-u. Nasz bohater poinformował nas jak sprawić aby spotkanie ze zwierzyną zmniejszyć do minimum. Ułatwić nam drogę miało puszczenie muzyki z telefonu i dosyć głośnego rozmawiania. Fotografia ślubna, jak czytacie to nie tylko robienie zdjęć, ale również zdobywanie przydatnych umiejętności przetrwania w dziczy.

Plener Ślubny w Bieszczadach

Po niespełna godzinie dotarliśmy na Połoninę Wetlińską. Tego obrazu nie da opisać się słowami. Pierwsze słowa jakie przyszły nam do głowy to “Jesteśmy w niebie, Bieszczady jesteście piękne”.

Słońce postanowiło obudzić się trochę szybciej. Gdy dotarliśmy na górę zaczęło już się podnosić. Karolina i Marek to twardziele. Nie musieliśmy nic mówić, że nie ma czasu na przebranie się w schronisku, musieliśmy zacząć sesje natychmiast.

Nie zdążyliśmy sięgnąć po aparaty z plecaków, a oni już byli gotowi na plener. Temperatura nie rozpieszczała, a wiatr dodatkowo ją obniżał. Działamy bardzo całą parą, rozumiemy się idealnie, po chwili już wiemy, że zdjęcia będą piękne.

Sesja trwała 25 minut, zimno nie pozwało na dłużej. Może się to zdawać szaleństwem przez pryzmat długiej podróży i poświecenia ze strony młodej pary. ale czy jest jakaś określona miara ile powinna trwać sesja aby zdjęcia były fantastyczne? Oczywiście, że nie. Dwa zdjęcia z pleneru zostały nagrodzone przez stronę LOOKSLIKEFILM. Trafiają tam najlepsze zdjęcia fotografów z całego świata. To jeszcze bardziej uświadomiło nas, że czas nie jest ważny.

Jesteśmy pełni podziwu dla Karoliny i Marka, i ich niesamowitego zaangażowania podczas sesji w Bieszczadach. Moglibyśmy z nimi jechać w najdziksze miejsca świata nie tylko na plener.

Była to niesamowita przygoda, której nigdy nie zapomnimy. Fotografia ślubna jest niesamowita, poznajemy cudowne osoby, towarzyszymy im podczas pięknych chwil, które możemy uwiecznić. Jest to dla nas ogromna duma i spełnienie. Każdy fotograf ślubny powinien chociaż raz pojechać na sesje w Bieszczady. Nie przedłużając zapraszamy do podróży i sami zobaczcie, że plener ślubny w Bieszczadach może zapierać dech w piersiach.

plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny bieszczady plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach splener ślubny bieszczady plener ślubny w bieszczadachplener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach plener ślubny w bieszczadach

 

Jeżeli macie jeszcze trochę czasu, zapraszamy na bloga, gdzie możecie zobaczyć nasze inne sesje oraz zdjęcia ślubne, będzie nam nam bardzo miło.

Malarze w Parze Fotografia Ślubna

CLOSE