fbpx
MENU

Sesja Ciążowa Arthotel Stalowa 52

Sesja Arthotel Stalowa 52

Oczekiwanie na maluszka, to wyjątkowy czas i ogromne szczęście. Wybieramy imię, zastanawiamy się do którego z rodziców będzie bardziej podobne, a nawet kim będzie w przyszłości. Niby błahostki, ale są to wspaniałe chwile.
Oczywiście pojawia się strach, czy damy radę, czy w ogóle się do tego nadajemy, czy będziemy potrafić dobrze zaopiekować się tym skarbem.
Na rynku jest cała masa poradników jak się do tego przygotować, co należy zrobić, jednak jest to tylko teoria.
Wszystkie obawy zniknęły w momencie gdy pierwszy raz zobaczyliśmy nasze szkraba.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Bezgraniczna miłość od pierwszego wejrzenia, cudowne uczucie.
Każdy rodzic przechodzi w pewnym momencie swojego życia przez to pierwszy raz i zrozumiały jest fakt że się obawia, ale gdy dziecko przychodzi na świat,
razem z miłością i wielką radością przychodzi pewność, że DAMY RADĘ !

Oliwia i Wojtek Sesja Ciążowa Arthotel Stalowa 52

Bohaterami dzisiejszego wpisu są dwie, a w zasadzie trzy fantastyczne, bardzo bliskie nam osoby. Jest to dla nas ogromna przyjemność i wyróżnienie, że mogliśmy znów uwiecznić ważny etap w życiu naszych przyjaciół. Oliwię i Wojtka nie musimy Wam przedstawiać. Jak otwartymi i pełnymi pozytywnej energii są ludźmi mogliście przekonać się już na naszym blogu kilkukrotnie. Podczas sesji narzeczeńskiej w Krakowie, reportażu z dnia ich ślubu oraz sesji plenerowej o wschodzie słońca.
Tym razem zrealizowaliśmy sesję ciążową, która będzie wspaniałą pamiątką i kolejnym elementem ich historii.

Zapraszamy do oglądania !

Miejsce sesji – Arthotel Stalowa 52

 

 

Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52 Sesja_Arthotel_Stalowa_52

Dodaj komentarz

CLOSE