fbpx
MENU

Magda i Filip – Sesja narzeczeńska w lesie

Sesja narzeczeńska w lesie

Spacer po lesie to jeden z lepszych sposobów na kontakt z naturą, zieleń daje ogromny duchowy spokój. Bardzo ucieszyliśmy się gdy podczas planowania miejsca na sesje Magda i Filip zapragnęli zdjęcia w lesie. Jak chyba każdy fotograf ślubny lubimy robić zdjęcia podczas zachodu i wschodu słońca. Sesja ślubna jak i sesja narzeczeńska w lesie o tych porach jest bajeczna. Za sprawą fantastycznego światła, które nadaje piękny klimat zdjęciom.

Od samego początku sesja przebiegała idealnie. Duży wpływ na to miał kontakt jaki udało nam się złapać już podczas naszego pierwszego spotkania. Kochamy, to uczucie nadawania na tych samych falach. Fotograf ślubny powinien mieć bardzo dobry kontakt z parą. Dzięki niemu możemy nie tylko zyskać cudowną znajomość, ale i czuć się nieskrępowani w swoim towarzystwie . Fotografia dla nas to ludzie i ich historia. Naszym zadaniem jest sprawić aby zarówno para młoda jak i ich najbliżsi nie odczuwali zakłopotania, że ktoś im robi zdjęcia. Pozwala nam to zbliżyć się do nich, przebywać razem z nimi. Takie zaufanie sprawia, że pamiątka ślubna którą dla nich tworzymy, jest naturalna i pełna prawdziwych emocji.

Spacer po lesie

Piękna pogoda i brak hordy komarów, to upragnione czynniki aby sesja była czystą przyjemnością. Uczucie jakim darzą się Magda i Filip jest piękne. Każda wykonana fotografia, zawiera ich prawdziwe emocje. Do urozmaicenia zdjęć użyliśmy kolorowych proszków, które idealnie dopasowały się do radosnego sposobu bycia Magdy i Filipa. Przyjemnie spędzone popołudnie, które zaowocowało znakomitymi zdjęciami. Tworzą idealny przedsmak historii z dnia ślubu, które niedługo zagoszczą na naszym blogu. Fotografie zostały również podarowane jako prezent. Rodzice byli zachwyceni taką niespodzianką.

Nie przedłużając zapraszamy do oglądania. Jeśli macie trochę czasu, zróbcie sobie odrobinę przyjemności i udajcie się na spacer.

 

sesja narzeczeńska w lesiesesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesiesesja narzeczeńska w lesiesesja narzeczeńska w lesiesesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesiesesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie

 

Jeżeli spodobała Wam się sesja, zapraszamy na bloga, gdzie znajdziecie inne nasze prace.

CLOSE