fbpx
MENU

Karolina i Marek – Wesele na Podlasiu

Ślub i Wesele na Podlasiu

Podlasie jest bardzo bliskie naszym sercom, mamy tam dziadków. Zawsze gdy znajdziemy trochę czasu wolnego odwiedzamy ten malowniczy rejon Polski.
Karolina i Marek zaufali nam i powierzyli uwiecznienie ich jednego z najważniejszych dni. Było to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ Marek również jest fotografem ślubnym.

Sesja Narzeczeńska

Jeszcze przed ślubem wybraliśmy się do Soho Factory w Warszawie aby zrealizować sesję narzeczeńską, którą możecie zobaczyć tutaj. Po sesji już wiedzieliśmy, że dzień ślubu będzie wyjątkowy i pełny pozytywnej energii, bo tacy są właśnie Karolina i Marek.

Dzień Ślubu

Zawsze podczas oglądania popularnego programu z Wojciechem Cejrowskim zastanawiałem się co on pije w swoim magicznym kubeczku.
Podczas przygotowań u Marka miałem okazję rozwikłać swoją zagadkę i spróbować yerby.
Nigdy nie przypuszczałem, że jest coś wstanie zastąpić mi kawę, którą uwielbiam i z całą pewnością pochłaniam za dużo zdaniem Oli :). Przygotowania umilała nam muzyka z kolekcji płyt taty Marka. Moim cichym marzeniem jest dorobić się przynajmniej połowy takich zbiorów.
Wymarzone przygotowania pełne luzu i śmiechu w gronie najbliższych osób, to wymarzony czas dla młodych przed ceremonią.

Podczas ślubu nie brakowało ogromnej ilości wzruszeń. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy tego dnia być  z nimi i obserwować jak dwoje kochających się osób ogromnie i szczerze przeżywa ceremonię razem ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Szalona Zabawa

Chyba pierwszy raz podczas wesela, aparaty dosłownie płonęły w naszych rękach. Nie było czasu na luźne rozmowy z DJ-em oraz filmowcami podczas przerw, bo tak naprawdę przerwy tego dnia nie istniały. Tak ogromne tempo dodawało nam niesamowitej energii i już po niespełna godzinie od rozpoczęcia wesela, wiedzieliśmy że będzie to kosmiczny materiał.

Najpierw luźne przygotowania, piękny emocjonalny ślub i na koniec wisienka na torcie w postaci szaleństwa gości na parkiecie, którzy nawet na moment nie pozwolili mu odpocząć.
Nie możemy w tym wpisie pominąć przemówienia podczas wesela, którego sprawcą był świadek Marka.
Do dziś gdy sobie o nim przypomnimy, automatycznie na naszych twarzach gości szeroki uśmiech.
Nie była to przemowa w stylu ”trzeba coś powiedzieć, bo wypada”, była to szczera i przekomiczna podróż w czasie, pełna zabawnych anegdot opowieść o prawdziwej męskiej przyjaźni. Mieć taką osobę u swego boku, to wielki skarb.

Dzień ślubu Karoliny i Marka był fantastyczny. Każdej Parze życzymy takich gości, a kolegom z branży takiego ślubu i wesela do uwiecznienia.

Zapraszamy do oglądania !

DJ – Wojciech Grodzki
Film – Nakręceni HD
Sala – Hotel 3 Trio

Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu Wesele na Podlasiu

 

Jeżeli macie jeszcze chwilę czasu, zapraszamy Was do obejrzenia magicznej sesji w Bieszczadach z Karoliną i Markiem tutaj.

 

CLOSE