fbpx
MENU

Wesele pod Warszawą

Wesele pod Warszawą

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Gimnazjum, lekcja matematyki, a w perspektywie długie godziny siedzenia w ławce. Nuda, stagnacja, stres. Ale na szczęście zdarzają się też sytuacje wyjątkowe, na przykład w szkole trafia się para, która myśli o sobie na poważnie. Tak poważnie, by kilka lat później spotkać się na własnym weselu pod Warszawą, w niedalekim Wyszkowie, w hotelu „Baśniowa”. Od Wyszkowa bowiem wszystko się zaczęło…

Miłość w czasach gimnazjum, czyli o początkach

To tutaj poznali się Marta i Krystian, którzy już jako nastolatkowie mieli się ku sobie. Takie sytuacje zdarzają się raz na milion. Oczywiście miłość w czasach gimnazjum spotyka niejednego, najczęściej jednak jest albo nieodwzajemniona, albo tylko na chwilę. Są jednak wyjątki! Przyszli państwo młodzi nie mieli kłopotu z wyborem miejsca na ślub i wesele. Warszawa ich nie kusiła, choć — jak sami widzicie — para z nich iście królewska i świetnie odnaleźliby się na salonach! 

Ślub odbył się w drewnianym, klimatycznym kościółku w Rybienku Leśnym, rodzinnej miejscowości panny młodej, zaś wesele w hotelu „Baśniowa” mieszczącym się również w Rybienku Leśnym. Od razu zaznaczymy, że jeśli szukacie miejsca na wesele pod Warszawą, hotel ten stanowi doskonały wybór. Przyznajcie, że już sama nazwa brzmi bajecznie, a zatem w stu procentach pasuje do naszych dzisiejszych bohaterów dnia.

Lustereczko, lustereczko, czyli bajka o królewnie

Zacznijmy jednak od początku. Widzicie Martę, która przygotowuje się do Wielkiego Dnia w zaciszu swojego rodzinnego domu? Czyż nie przywodzi na myśl księżniczki (zwłaszcza na tym zdjęciu z lusterkiem)? A kiedy włoży swą nieziemską suknię, w całości utkaną z koronki i tiulu, o pomyłce nie może być już mowy. 

Krystian również ostatnie swoje kawalerskie chwile spędza w domu z najbliższymi. Spójrzcie na jego zdjęcie w garniturze i muszce — królewski ślub jak nic! Książęca para po raz pierwszy spotyka się w ogrodzie. Jeśli obserwujecie nasze sesje, pewnie wiecie, że bardzo lubimy „first look” w takim właśnie klimacie.

Tropikalna atmosfera, czyli ślub w Rybienku Leśnym

Atmosfery drewnianego kościółka nie da się porównać z niczym. Zdecydowanie polecamy to miejsce dla tych z Was, którzy zastanawiacie się nad zorganizowaniem ślubu i wesela pod Warszawą. W połączeniu z naturalnym drewnem panna młoda i stojący u niej boku młodzieniec wyglądali oszołamiająco. A kiedy patrzymy na niektóre zdjęcia, mamy wrażenie, jakby nadal nie opuścili szkolnej ławy!

Choć ślub kojarzy się zwykle z powagą, wzruszeniem i odświętnością, ten zdecydowanie można określić mianem „gorącego”! Bez obaw, nic nam się nie pomyliło. Widzicie ten wachlarz w ręce Marty i kilku innych osób? Tak, tego dnia było naprawdę bardzo gorąco, a silne wrażenia tylko potęgowały to odczucie. Wachlarz więc był doskonałym pomysłem. A jak świetnie wygląda na zdjęciach!

„Baśniowa” sceneria, czyli wesele pod Warszawą

I w końcu nadszedł czas wesela. Część oficjalna rozpoczęła się od przemówienia ojca panny młodej. To był bardzo wzruszający i podniosły moment, który zapisze się na długo w pamięci wszystkich gości, a przede wszystkim — głównych zainteresowanych. Uwielbiamy takie chwile. To one odróżniają wesela od siebie i pozwalają nam je zapamiętać!

Z kolei pierwszy taniec nowożeńców był prawdziwą petardą pełną wrażeń i… efektów specjalnych. Przy okazji wszystkim narzeczonym proponujemy zadbanie o takie szczegóły — pierwszy taniec staje się jeszcze bardziej wyjątkowy! W ramach odpoczynku od szaleństw na parkiecie goście mieli szansę oglądnąć prezentację wykonaną ze zdjęć. Jeśli jesteście jeszcze w trakcie planowania Waszego najważniejszego dnia, proponujemy pokusić się o taki (albo inny) osobisty akcent. To sprawi, że przyjęcie będzie naprawdę Wasze!

A jeśli nadal zastanawiacie nad Waszą wymarzoną uroczystością i sen z powiek spędza Wam pytanie, jak zorganizować ten dzień i gdzie wesele (Warszawa i okolice) powinno się odbyć, by przyniosło Wam wiele niezwykłych wspomnień, Wyszków wraz z hotelem „Baśniowa” czekają z otwartymi ramionami i gwarantują niezapomnianą zabawę!

Bukiet i dekoracje florystyczne: Agawa
Suknia: Madonna
Makijaż: Magda Jezierska make up
Wesele pod Warszawą: Baśniowa
Film: Newlywed films

wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawąwesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawąwesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawągdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą gdzie wesele pod warszawą
Chcecie zobaczyć nasze inne historie ? Zapraszamy na naszego bloga, znajdziecie tam najnowsze zdjęcia.

CLOSE